Otwórz menu mobilne

Link do Biuletynu Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+
budynek osp koronowo

Informujemy, że Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski podpisał umowę z KK-DACH Firmą Usługowo-Handlową Dariusz Kowalski z siedzibą w Koronowie na wykonanie robót budowlanych polegających na Remoncie stropodachu budynku OSP w Koronowie.

logo gus

"Rolniku!

Od 16 września do pracy ruszyli rachmistrzowie spisowi (tel. 22 279 99 99 lub 22 666 66 62). Jeżeli nie spisałeś się samodzielnie, przekaż mu wszystkie potrzebne informacje.

samochody na promie

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy z uwagi na niski stan wody na Zalewie Koronowskim kursowanie Promu Koronowo w ciągu drogi powiatowej nr 1030C Cekcyn – Lubiewo – Cierplewo – Sokole Kuźnica zostaje zawieszone.

O wznowieniu przeprawy poinformujemy.

pilka na murawie

Informujemy, że 19 września br. (sobota) o godz. 16.00 na stadionie w Sypniewie odbędzie się mecz seniorów pomiędzy WKS Olimpią Wtelno, a LZS Gwiazdą.

pilka w ruchu

Informujemy o rozkładzie spotkań meczowych na najbliższy weekend z WKS Olimpią Wtelno.

ojciec z synem sadzą drzewko

Szanowni Mieszkańcy Gminy Koronowo!

Uprzejmie informujemy, że w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą „SadziMy”, zainaugurowanej przez Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę, Nadleśnictwo Runowo zaprasza wszystkich zainteresowanych do nieodpłatnego odbioru sadzonek drzew. Sadzonki te, będą wydawane w dniu 18.09.2020 r. w godzinach 9.00 do 15.00, na parkingu przed biurowcem Nadleśnictwa Runowo.

baner kino w trasie

Dnia 19 września br. w sobotę o godz. 19:30 zapraszamy na pokaz plenerowy filmu Feliksa Falka "Był jazz" z projektora na taśmę 16 mm. Pokaz będzie się odbywał w Koronowie przy ul. Dworcowej 58 na dworcu kolejowym.

logo gus

1 września 2020 r. rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020. W ramach promocji tego badania Urząd Statystyczny w Bydgoszczy i TVP3 Bydgoszcz realizują cykl ogólnopolskich programów pt. „Spiszmy się jak na rolników przystało”. W każdym odcinku przedstawione jest gospodarstwo rolne oraz historia jego gospodarza, a także zagadnienia spisowe, które mogą nurtować rolników.