Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Szanowni Państwo! Od 1 czerwca do 14 sierpnia 2023 r. realizowane będzie badanie Zintegrowane statystyki dotyczące gospodarstw rolnych.

Zapraszamy już po raz piąty na Piknik charytatywny "Łatwo pomagać", który odbędzie się na plaży w Pieczyskach 10 czerwca (sobota).

amir

Od 5 czerwca do 5 lipca 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane m.in. z racjonalizacją produkcji, wprowadzaniem innowacji czy zmianą profilu swojego gospodarstwa, będą mogli starać się o dofinansowanie.

Od 1 czerwca do 14 lipca 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków od rolników działających w sektorze zbóż i nasion oleistych, którzy ponieśli straty gospodarcze spowodowane przywozem ziarna z Ukrainy.

logo zus

1 czerwca mija termin na przesłanie wniosku o zwrot nadpłaty składki zdrowotnej za 2022 rok.

Zarządzenie Nadleśniczego Nadleśnictwa Różanna w związku z wprowadzeniem zakazu wstępu do lasu – zabieg agrolotniczy w celu zwalczania gąsienic brudnicy mniszki.

Trwa rekrutacja Uczestników do projektu Trzy Doliny Aktywności: HARCERZ SPECJALISTA - KURS STRZELECKI, KURS PIERWSZEJ POMOCY oraz wkrótce realizowany będzie  KURS NURKOWY.