Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

samociazek

W ramach inwestycji powstała droga o nawierzchni asfaltowej o powierzchni 5 175,00 m2 z utwardzonymi poboczami o powierzchni 1 498,30 m2, wykonano pętlę autobusową wraz z peronem oraz wyspą przy zatoce z kostki betonowej szarej oraz wiatą przystankową. Ponadto wybudowano kanalizację deszczową o długości 480 metrów oraz kanał technologiczny o długości 1183 metrów, przystankową.

Inwestycja została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W ramach inwestycji powstanie sieć wodociągowa w miejscowości Łąsko Wielkie od Stacji Uzdatniania Wody do zabudowania Łąsko Wielkie 33 o łącznej długości 980 metrów. Zamontowane zostaną również hydranty oraz 684 metry sieci wodociągowej od węzła wodociągowego w miejscowości Wilcze do Stacji Uzdatniania Wody w Wilczu wraz z przyłączami o długości 187 metrów.

tablica fundusz

W miesiącu sierpniu ruszyły prace związane z  budową sieci wodociągowej i sieci kanalizacyjnej w ul. Wiśniowej i ul. Brzoskwiniowej  w Koronowie.