Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Szkoła Podstawowa w Buszkowie przy współpracy z Miejsko - Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Koronowie oraz sekcją tenisa stołowego Klubu Sportowego Koronowo zapraszają na Międzyszkolny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych z okazji 655 Urodzin Koronowa.

Zapraszamy na I Ogólnopolski Turniej Karate WKF IPPON CUP, który odbędzie się 27 maja w hali MGOSiR w Koronowie.

15 kwietnia 2023 r. odbyła się już 6 edycja wielkiego wydarzenia pn. Koronowo MTB Maraton uwzględnionego w kalendarzu Polskiego Związku Kolarskiego.

Galeria: https://www.koronowo.pl/galeria?wydarzenia-2&koronowo-mtb-maraton-15-04-2023
maly grant

W dniu 14 kwietnia 2023 r. Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom „Przystań” z siedzibą w Bydgoszczy złożyło ofertę na realizację zadania publicznego pn.: POROZMAWIAJMY – NIE JESTEŚ SAM w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Informujemy, że na podstawie Uchwały Nr LXXIII/614/23 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 22 lutego 2023 r. w sprawie zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu (DZ. URZ. WOJ. KUJ-POM. 2023.1481) trwa nabór wniosków!

Informujemy, ż dnia 23 kwietnia 2023 roku odbędzie się Wiosenny Turniej Siatkówki w hali MGOSiR w Koronowie. Zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

konkurs ofert

Burmistrz Koronowa ogłasza rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2023 w zakresie: działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz osób w wieku emerytalnym w roku 2023.

konkurs ofert

Burmistrz Koronowa ogłasza rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2023 w zakresie: ochrona i promocja zdrowia.