Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

W sobotę 02.12.2023 r. o godzinie 10.00 wystartował Turniej Szachowy z okazji 655 Urodzin Koronowa. Na listach startowych zameldowało się 50 zawodników, którzy rywalizują w ramach Turniejów OPEN A oraz OPEN B na dystansie 9 rund z czasem 10 minut na partię dla zawodnika.

konkurs ofert NGO

Burmistrz Koronowa ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie w 2024 roku zadań publicznych przez podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych w zakresie rozwoju sportu.

Ogłoszenie wraz z dodatkowymi dokumentami znajduje się tutaj

Grey Brown and Yellow Minimalist Chess Tournament Instagram Story 21 x 29 cm2

koronowo cup

Zachęcamy do udziału w Spartakiadzie Seniora, która zaplanowana jest na 17 listopada 2023 r.

gala sportu powiatu

Na wnioski Burmistrza Koronowa, po zaopiniowaniu przez Radę Sportu Powiatu Bydgoskiego, Zarząd Powiatu Bydgoskiego przyznał zawodnikom, trenerom nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Przekazane zostały także wnioski o nadanie odznaki "Za Zasługi dla Sportu" dla zasłużonych działaczy sportowych.

30 października 2023 r. podczas uroczystej Gali Sportu Powiatu Bydgoskiego zostały wręczone odznaczenia, medale, nagrody, jak również wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie sportu.

gala sportu podsumowanie

W dniu 20 października 2023 r. w hali widowiskowo- sportowej w Koronowie odbyła się I Gala Sportu Gminy Koronowo.

Galeria: https://www.koronowo.pl/galeria?wydarzenia-2&i-gala-sportu-20-10-2023

W dniach od 23 do 29 września odbędzie się XXIX edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2023, która będzie rozgrywana pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo” w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w którym jak zawsze startujemy.