Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

zjazd motocyklowy

To rekordowy sezon minimotocykli Pit Bike i kolejne zawody podczas których organizatorzy odnotowali tak wysoką liczbę uczestników. To doskonałe wiadomości dla polskiego motorsportu!

siatkowka plazowa

Informujemy, że Igor Rybak wraz z Julią Sobolewską na Turnieju w Janowcu Wielkopolskim zajęli 2 miejsce w siatkówce plażowej par mieszanych.

plakat pit bike

Informujemy, że 25 lipca br. na Torze SMC Motorsports Park w Wierzchucinie Królewskim odbędzie się Pit Bike Off-Road Puchar Polski.

koperta

Zarządzenie Burmistrza Koronowa Nr OR-S.0050.89.2021 z dnia 01.07.2021 r. w sprawie unieważnienia otwartego konkursu ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2021.

żródła finansowania

Powiat Bydgoski zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu on-line na temat „Źródła finansowania w organizacjach pozarządowych oraz sposoby ich pozyskiwania”.

 

ADRESACI  SZKOLENIA
Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych – Stowarzyszeń, Fundacji z terenu powiatu bydgoskiego.
 
TERMIN  SZKOLENIA
7 lipca 2021 roku, godz.: 13:00-15:00.
sumo

W dniach 4-5 czerwca br. w hali widowiskowo- sportowej w Koronowie odbędą się Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w sumo.

karatecy z koronowa

W sobotę 22 maja karatecy z Koronowa wzięli udział w XXVII ogólnopolskim turnieju dzieci i młodzieży "Dragon Cup" w Środzie Wielkopolskiej. W turnieju wzięło udział 461 zawodników z 34 klubów. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym.

rajd rowerowy

Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki „Szczęśliwa Dolina” zaprasza na Rajd Rowerowy Wąskotorówki VI. Rajd odbędzie się 29 maja br.