Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

W ramach projektu oświetlono i doposażono istniejący plac zabaw o nawierzchni bezpiecznej syntetycznej w huśtawkę wahadłową, piramidę linową oraz tunel. Na części działki objętej inwestycją o nawierzchni trawiastej zamontowano urządzenie strefy fitness typu wyciskanie siedząc, stację street workout, ławki z bali z oparciem - 4 szt., tablicę informacyjno-regulaminowej i kosz na śmieci. Ponadto posadzono drzewka iglaste.

W ramach projektu powstało utwardzone miejsce do grillowania i organizowania ognisk z miejscem do konsumpcji z ławkami oraz strefą fitness wyposażoną w następujące urządzenia zewnętrzne: biegacz, biegacz-rower, motyl, wioślarz, urządzenie street workout.

plac zabaw witosa

W ramach projektu powstał  ogrodzony i oświetlony plac zabaw w Koronowie składający się z następujących elementów: zestaw wspinaczkowy, karuzela, sprężynowiec czteroosobowy, huśtawka wagowa, sprężynowiec jednoosobowy, zestaw zabawowy, huśtawka wahadłowa dwuosobowa, huśtawka wahadłowa bocianie gniazdo, równoważnia, ławki z oparciem, kosze na śmieci, tablice informacyjno-regulaminowe, stojaki na rowery oraz powstało miejsce rekreacji w Stopce składające się z następujących elementów: dwie  drewniane wiaty rekreacyjne z paleniskiem, wyposażone w zestawy biesiadne  (tj. stół i dwie ławki) oraz plac utwardzony z kostki betonowej.

przydomowa oczyszczalnia

W ramach projektu  zostało wybudowanych   37 szt.  przydomowych oczyszczalni ścieków  w następujących miejscowościach: Buszkowo – 5 szt.; Nowy Dwór – 4 szt.;  Skarbiewo – 2 szt.;  Osiek – 5 szt.; Wilcze – 4 szt.;  Wiskitno – 3 szt.; Lucim – 2 szt.;  Sitowiec -   3 szt.; Bytkowice – 4 szt.; Gogolinek – 2 szt.; Krąpiewo – 1 szt.; Witoldowo – 2 szt.