Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

psyBurmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski zachęca do adoptowania psów, które znalezione zostały na terenie gminy Koronowo i obecnie przebywają w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy. 

Każdy, kto przygarnie czworonoga zostanie wyposażony w wyprawkę na start, obejmującą smycz, obrożę, etui na worki, którą przekaże Burmistrz Koronowa. 

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o bezpośredni kontakt telefoniczny w godzinach pracy urzędu pod nr tel. 52/382-64-25 (Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią). 

Kontakt do Schroniska: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 298, 85-438 Bydgoszcz, telefon: 512 28 28 53, (od pn do pt od 10.00 do 15.00).

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.schronisko.org.pl

 Poniżej zdjęcia i informacje o psach przeznaczonych do adopcji, pochodzących z terenu naszej gminy.

Diana jest suczką w typie owczarka w wieku ok. 8 lat. W listopadzie 2021 r. została przywieziona z Gościeradza. Diana ma małe problemy neurologiczne. Troszkę plączą jej się łapki gdy chodzi, czasami też wygląda jakby zamknęła się w własnym świecie. Na co dzień nie przeszkadza jej to w normalnym funkcjonowaniu. Jest ciekawa otoczenia i chętnie zwiedza każdy kąt wybiegu. Równie chętnie wychodzi na spacery, odwiedzający Schronisko bardzo chwalą spacery z nią. Głaskanie i bliskość człowieka sprawiają jej wiele przyjemności. Niezbyt dobrze znosi obecność młodych, natrętnych psów które zakłócają jej spokój. Diana jest zaszczepiona i po zabiegu sterylizacji. Przyszły opiekun musi pamiętać, że przy adopcji psa z problemami zdrowotnymi zwiększają się koszty jego utrzymania (np. leki, regularne badania i wizyty u weterynarza). Przed adopcją prosimy o rozmowę z naszym lekarzem weterynarii (885 559 021).
Numer ewidencyjny Diany: 620/21.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn. do pt. w godz. od 10.00 do 15.00).

 Diana

Uwaga!!!
Pani Arleta nadal prosi o pomoc w znalezieniu domu dla jej rocznej suczki. Piesek o biszkoptowym umaszczeniu i krótkiej sierści sięga do kolan. Emi jest ruchliwa i radosna. Świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Niebawem zostanie wysterylizowana na koszt Gminy.
Osoba, która zechce pomóc pani Arlecie i Emi, otrzyma dodatkowo zestaw upominkowy i wdzięczność nas wszystkich. Kontakt z UM tel. 52 382 64 25.

Emi 2

 

Anira to 5 letnia suczka z okolic Nowego Jasińca. Jest mała, chociaż na zdjęciu wygląda trochę na masywniejszą. Anira jest bardzo wesoła i wszędzie jej pełno. W boksie na wyjście czeka w pierwszej kolejności. Uwielbia biegać i być dopieszczana. Rozdaje mnóstwo buziaków. Jej nowy opiekun powinien mieć dla niej dużo czasu i energii. Niestety próbuje wspinać się po ogrodzeniu, więc na wszelki wypadek nie powinna być zostawiana sama na podwórku. Anira jest wykastrowana i posiada aktualne szczepienia.

Nr ewid.: 0678/21.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od wt do pt od 10.00 do 15.30).

 

Anira 002

 

 

Pin It