Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

psyBurmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski zachęca do adoptowania psów, które znalezione zostały na terenie gminy Koronowo i obecnie przebywają w Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy. 

Każdy, kto przygarnie czworonoga zostanie wyposażony w wyprawkę na start, obejmującą smycz, obrożę, etui na worki, którą przekaże Burmistrz Koronowa. 

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o bezpośredni kontakt telefoniczny w godzinach pracy urzędu pod nr tel. 52/382-64-25 (Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią). 

Kontakt do Schroniska: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 298, 85-438 Bydgoszcz, telefon: 512 28 28 53, (od pn do pt od 10.00 do 15.00).

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.schronisko.org.pl

 Poniżej zdjęcia i informacje o psach przeznaczonych do adopcji, pochodzących z terenu naszej gminy.

Diana jest suczką w typie owczarka w wieku ok. 8 lat. W listopadzie 2021 r. została przywieziona z Gościeradza. Diana ma małe problemy neurologiczne. Troszkę plączą jej się łapki gdy chodzi, czasami też wygląda jakby zamknęła się w własnym świecie. Na co dzień nie przeszkadza jej to w normalnym funkcjonowaniu. Jest ciekawa otoczenia i chętnie zwiedza każdy kąt wybiegu. Równie chętnie wychodzi na spacery, odwiedzający Schronisko bardzo chwalą spacery z nią. Głaskanie i bliskość człowieka sprawiają jej wiele przyjemności. Niezbyt dobrze znosi obecność młodych, natrętnych psów które zakłócają jej spokój. Diana jest zaszczepiona i po zabiegu sterylizacji. Przyszły opiekun musi pamiętać, że przy adopcji psa z problemami zdrowotnymi zwiększają się koszty jego utrzymania (np. leki, regularne badania i wizyty u weterynarza). Przed adopcją prosimy o rozmowę z naszym lekarzem weterynarii (885 559 021).
Numer ewidencyjny Diany: 620/21.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn. do pt. w godz. od 10.00 do 15.00).

 Diana

Uwaga!!!
Pani Arleta nadal prosi o pomoc w znalezieniu domu dla jej rocznej suczki. Piesek o biszkoptowym umaszczeniu i krótkiej sierści sięga do kolan. Emi jest ruchliwa i radosna. Świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Niebawem zostanie wysterylizowana na koszt Gminy.
Osoba, która zechce pomóc pani Arlecie i Emi, otrzyma dodatkowo zestaw upominkowy i wdzięczność nas wszystkich. Kontakt z UM tel. 52 382 64 25.

Emi 2

 

Anira to 5 letnia suczka z okolic Nowego Jasińca. Jest mała, chociaż na zdjęciu wygląda trochę na masywniejszą. Anira jest bardzo wesoła i wszędzie jej pełno. W boksie na wyjście czeka w pierwszej kolejności. Uwielbia biegać i być dopieszczana. Rozdaje mnóstwo buziaków. Jej nowy opiekun powinien mieć dla niej dużo czasu i energii. Niestety próbuje wspinać się po ogrodzeniu, więc na wszelki wypadek nie powinna być zostawiana sama na podwórku. Anira jest wykastrowana i posiada aktualne szczepienia.

Nr ewid.: 0678/21.

Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od wt do pt od 10.00 do 15.30).

 

Anira 002

 

 

Pin It