Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

kosciol

KLOCKI I ZABYTKI:  BAZYLIKA WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W KORONOWIE” – ZDALNE WARSZTATY MODELARSKIEJ DZIEDZICTWA ARCHITEKTONICZNEGO-współfinansowane ze środków Gminy Koronowo.

W ramach zadań z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej w okresie  01.08-15.12.2020 Stowarzyszenie  Edukacyjno-Kulturalne „NDM” przeprowadziło dla dzieci  Gminy Koronowo zadanie publiczne pn. „KLOCKI I ZABYTKI: BAZYLIKA WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W KORONOWIE” – ZDALNE WARSZTATY MODELARSKIEJ DZIEDZICTWA ARCHITEKTONICZNEGO.

baner kino w trasie

Dnia 19 września br. w sobotę o godz. 19:30 zapraszamy na pokaz plenerowy filmu Feliksa Falka "Był jazz" z projektora na taśmę 16 mm. Pokaz będzie się odbywał w Koronowie przy ul. Dworcowej 58 na dworcu kolejowym.

wystawa o wojnie polsko-bolszewicka

Burmistrz Koronowa serdecznie zaprasza na wystawę plenerową o wojnie polsko-bolszewickiej, która znajduje się przed Ratuszem Miejskim w Koronowie.

Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej „Zjednoczeni Muzyką" - zachęcamy do udziału w koncertach

Zapraszamy na koncerty, które odbywać będą się w Bazylice pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie oraz w Sanktuarium w Byszewie a także w kościele w Wąwelnie w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Zjednoczeni Muzyką" 2020.

XXII Mariackie Wieczory Kameralne

Zachęcamy do udziału w koncertach, odbywających się w cyklu pn. XXII Mariackie Wieczory Kameralne, które rozpoczynać będą się o godzinie 19.00 w Bazylice pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie według poniższego programu:

Bardzo Młoda Kultura - trwa nabór wniosków!

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pełni rolę Operatora regionalnego programu Bardzo Młoda Kultura Kujawsko-Pomorskie 2019-2021 realizując projekt „Terenowy Dom Kultury".

Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie otwarta dla Czytelników

Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie od 6 maja 2020 r. zostaje otwarta dla Czytelników - w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich, zalecane jest zapoznanie się z ważnymi zasadami, obowiązującymi użytkowników MBP podczas trwania epidemii COVID-19.

Impresje odwołane!

Informujemy, że niestety z uwagi na zaistniałą sytuację (zagrożenie koronawirusem) odwołujemy VII Koronowskie Impresje Kulturalno - Kulinarne, które zaplanowane były na 28 marca 2020 r.! 

Spotkamy się za rok! 

Liczymy na zrozumienie i chęć współpracy za rok.