Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Zapraszamy do Bytkowic w dniu 2 lipca!

Szczegóły na plakatach.

Zapraszamy na koncerty, które odbywać będą się w Bazylice pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie oraz w Sanktuarium w Byszewie w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Zjednoczeni Muzyką".

Zapraszamy Państwa na koncerty, które odbywać będą się w ramach  XXIV Mariackich Wieczorów Kameralnych.

Sołectwo Nowy Jasiniec było gospodarzem już dziesiątej edycji imprezy plenerowej pn. Smaki Lata, które odbyły się 18 czerwca 2022 r. Imprezę prowadzili: Pani Ewa Szymańska - przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet w Koronowie oraz Pan Zenon Rydelski z Urzędu Miejskiego w Koronowie.

Galeria: https://www.koronowo.pl/galeria?wydarzenia-2&smaki-lata-bitwa-regionow-18-06-2022

Zachęcamy do udziału w XII Regatach Żeglarskich im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego o Puchar Burmistrza Koronowa, które odbędą się 16 lipca 2022 r. na wodach Zalewu Koronowskiego.

Już 18 czerwca 2022 r. w Nowym Jasińcu odbędą się Smaki Lata! Wydarzeniu będzie towarzyszyć także Bitwa Regionów.

Wioska Ginących Zawodów w Koronowie serdecznie zaprasza na jarmark "Ludasie Przydasie", który odbędzie się 12 czerwca 2022 r.

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze (dziewczęta i chłopcy), seniorzy (kobiety i mężczyźni) i „olboye” będą rywalizować w Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych, które odbędą się 11 czerwca 2022 r. w Koronowie. Rozpoczęcie o godz. 10.00 na ulicy Klasztornej (boisko boczne).