Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Zapraszamy już po raz piąty na Piknik charytatywny "Łatwo pomagać", który odbędzie się na plaży w Pieczyskach 10 czerwca (sobota).

polowanie na zabytki

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy – Wydział Promocji, Kultury i Sportu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "POLOWANIE NA ZABYTKI"!
Konkurs polega na utworzeniu autorskiej ścieżki turystycznej, która będzie skupiać się na zabytkach powiatu bydgoskiego wpisanych do rejestru zabytków Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz ujętych w ewidencji zabytków, z dołączeniem mapki, fotografii i opisu.

Pracownia Regionalistyczna Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy z siedzibą w Koronowie i Urząd Miejski w Koronowie zapraszają na wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy na koncerty z cyklu Arie na plaży - Ryszard Smęda zaprasza.

Zbliżają się główne obchody 655 rocznicy nadania praw miejskich dla Koronowa.

Na URODZINY KORONOWA zapraszamy w dniach 16-18 czerwca 2023 r.

lot golebi

Dnia 30 kwietnia 2023 r. gołębie w ilości 1306 szt. wystartowały z miejscowości Łobez przy słonecznej pogodzie o godz. 9:45. Z sekcji Koronowo w konkursie brało udział 22 hodowców. Pierwszy gołąb zameldował się o godz. 11:02:27 z prędkością 1700.32 m/min.

gora swietego jana

W niedzielę, 21 maja br. na Górze Św. Jana w Parku Grabina odbędzie się Dzień Świętego Jana Nepomucena.

W programie: msza święta, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej MGOK , wystąpienia okolicznościowe, poczęstunek.

19 maja 2023 r. odbędzie się kolejna Noc Muzeów, którą poprowadzimy tym razem „Cysterskim szlakiem Grabiny”.