Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy poinformowało, iż kursowanie promu "Koronowo" zostało wznowione i jest prowadzone zgodnie ze wskazanym rozkładem.

W związku z awarią promu Koronowo, Starostwo Powiatu Bydgoskiego wstrzymało jego kursowanie do odwołania.

Informujemy, że z uwagi na trwające pace remontowe Prom Koronowo nie będzie kursował w miesiącu maju 2023 r.

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz kilkudziesięciu partnerów akcji „Inauguracja w naszych Konstelacjach – MegaWeekend w regionie” zapraszają mieszkańców województwa i turystów z całej Polski na ponad 80 wydarzeń, w dniach 29 kwietnia - 7 maja.

Do zobaczenia w Konstelacjach... to akcja, którą kończymy tegoroczną kampanię “Paszport od kuchni” i jednocześnie akcentujmy przypadający 27 września Światowy Dzień Turystyki.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Dolnośląską Organizacją Turystyczną, Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną zaprasza do udziału w bezpłatnym warsztacie pn. ,,Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”.

W związku z uruchomieniem przeprawy Promu Koronowo na Zalewie Koronowskim zapraszamy na rozpoczęcie sezonu turystycznego, 30 kwietnia 2022 r. w godz. 12:00- 15:00, lokalizacja: przy przeprawie promowej pod stronie Gminy Lubiewo (Wielonek).

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się swoją ulubioną trasą rowerową!

Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. kujawsko-pomorskim - to już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)