Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

dzwonek

OGŁOSZENIE BURMISTRZA KORONOWA z dnia 10 czerwca 2021 r.  w sprawie wprowadzenia ograniczeń w wykonywaniu zadań o charakterze publicznym przez Urząd Miejski w Koronowie.

baner budzet obywatelski

Zapraszamy na uroczyste poświęcenie figury św. Jana Nepomucena. Msza polowa odbędzie się 23 maja br., w niedzielę o godz.15.00 w Grabinie.

plaza w pieczyskach

Informujemy, że rozpoczęły się prace remontowe, które potrwają do początku lipca.

ogrod

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, wzorem lat ubiegłych, organizuje XXII edycję konkursu na „Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim.” Zachęcamy mieszkańców gminy Koronowo do wzięcia udziału w konkursie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

smieciarki

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny: informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.