Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

W związku z pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi zapisów dokumentacji konkursowej projektu "Granty PPGR", informujemy, że w dniu 14.10.2021, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, doprecyzowało zapisy dokumentacji konkursowej.

Jednocześnie informujemy, że oświadczenia pozyskane przez Gminę na uprzednich wzorach są ważne.

Oświadczenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych można składać do 18 października br. (poniedziałek) w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1 - liczy się data wpływu.

Zgodnie z nową dokumentacją, o sprzęt komputerowy mogą ubiegać się uczniowie zamieszkujący miejscowość lub gminę, w której funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej i których członkowie rodziny pracowali niegdyś w zlikwidowamnych państwowych przedsiębiorstwach rolnych i zamieszkiwali w miejscowości lub gminie objętej PPGR. 

 

WZORY OŚWIADCZEŃ I ZGODY:

docZalacznik_nr_7_-_Wzor_oswiadczenia_rodzicaopiekuna_prawnego.doc153.5 KB

docZalacznik_nr_8_-_Wzor_oswiadczenia_osoby_skladajacej_oswiadczenie_we_wlasnym_imieniu_dotyczy_beneficjentow_koncowych_pobierajacych_nauki_w_roku_szkolnym_20212022_ktorzy_ukonczyli_18_rok_zycia.doc154 KB

docxzgoda_na_przetwarzanie_danych__klauzula_POPC.docx22.84 KB

 

Szczególy https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

Pin It