Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

Informujemy, że trwa nabór wniosków na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR-ów. Projekt jest finansowany z funduszy europejskich. Z pomocy skorzystają mieszkańcy 880 gmin, na terenie których działały Państwowe Gospodarstwa Rolne.

Gmina Koronowo do środy - 13 października br. zbiera oświadczenia osób, które potrzebują wsparcia w postaci sprzętu komputerowego. Oświadczenia mogą składać rodzice/opiekunowie prawni uczniów niepełnoletnich lub pełnoletni uczniowie szkół średnich.

Z pomocy mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych i średnich:

  • mieszkający w miejscowościach, w których funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej i których rodzice, opiekunowie prawni, dziadkowie lub pradziadkowie pracowali w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej.

Oświadczenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych można składać w sekretariatach szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Koronowo lub w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Koronowie - liczy się data wpływu.

Na terenie gminy Koronowo, działały następujące PPGR:

- MĄKOWARSKO PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO ROLNE,

- BYDGOSZCZ PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO RYBACKIE,

- BYSZEWO PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO ROLNE,

- KUSOWO KOMBINAT PAŃSTWOWYCH GOSPODARSTW ROLNYCH,

- TUCHOLA PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO PAŃSTWOWE,

- WIĘCBORK PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO ROLNE,

- WTELNO ZAKŁAD SADOWNICZY

 

docOSWIADCZENIE_DLA_RODZICA.doc119 KB

docOSWIADCZENIE_UCZNIA_SZKOlY_SREDNIEJ_KTORY_OSIAGNAl_PElNOLETNOSC.doc119.5 KB

docxZgoda na przetwarzanie danych - klauzula POPC.docx22.84 KB

 

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/cppc/wsparcie-ppgr

Pin It