Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

warsztaty fotograficzne

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach fotograficznych. Warsztaty Fotograficzne organizowane są w ramach operacji pn. „ Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie walorów przyrodniczych, zabytkowych, turystycznych, architektonicznych i kulturowych, rozwinięcie pasji fotografowania oraz zapoznanie uczestników z podstawami fotografii.

I. Opis i forma warsztatów
1. Warsztaty skierowane są do mieszkańców Powiatu Bydgoskiego, których pasją jest fotografia.
2. Celem warsztatów jest zaprezentowanie walorów przyrodniczych, zabytkowych, turystycznych, architektonicznych i kulturowych, rozwinięcie pasji fotografowania oraz zapoznanie uczestników z podstawami fotografii.
3. W ramach warsztatów zorganizowane zostanie łącznie 5 spotkań, które odbywać się będą w weekendy, według harmonogramu ustalonego przez organizatora warsztatów.
4. W warsztatach może uczestniczyć grupa licząca maksymalnie 15 osób w różnym przedziale wiekowym.
5. Uczestnicy w trakcie warsztatów nabędą wiedze teoretyczną i praktyczną w zakresie fotografii.
6. Warsztaty odbywać się będą na terenie powiatu bydgoskiego w trzech punktach m.in. Gmina Koronowo, Gmina Nowa Wieś Wielka oraz Gmina Solec Kujawski.
7. Każdy uczestnik musi posiadać własny aparat fotograficzny i być mobilny ze względu na przemieszczanie się w różne zakątki.
8. Najważniejsze zagadnienia warsztatów to: ciekawe ujmowanie obserwowanego obiektu, rozwijanie inwencji, wyobraźni i wrażliwości plastycznej, omawianie zdjęć z lotu ptaka, nocnych i astro.
9. Zwieńczeniem projektu będzie uroczysta wystawa prac uczestników, które powstały w trakcie realizacji.

II. Zgłoszenia do udziału
1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
2. Osoby niepełnoletnie powinny posiadać pisemna zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w warsztatach fotograficznych.
3. Warsztaty adresowane są wyłącznie do posiadaczy aparatów fotograficznych.
4. Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i jego wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 kwietnia 2021 r.

docxNabr_na_Warsztaty_Fotograficzne.docx89.94 KB

docxRegulamin_Warsztatw_Fotograficznych_.docx92.76 KB

docxFormularz_zgoszeniowy.docx87.96 KB

UWAGA! O przyjęciu uczestnika na warsztaty fotograficzne decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona!!!
warsztat fotograficzny

Informacja: Wydział Promocji Kultury i Sportu Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

Pin It