Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

Od poniedziałku 1 lutego br. trwa nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Nabór trwa do 9 lutego br. do przeprowadzenia spisu na terenie gminy Koronowo zaangażowanych zostanie 10 rachmistrzów terenowych.

Informujemy, iż Dyrektor Centralnego Biura Spisowego (w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym) podjął decyzję o przedłużeniu terminu naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do NSP 2021 do 16 lutego 2021 r."

Kandydaci zainteresowani pracą przy tegorocznym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 będą wybierani w naborze otwartym i konkurencyjnym spośród osób:

  • pełnoletnich;
  • cieszących się nieposzlakowaną opinią;
  • posiadających co najmniej średnie wykształcenie;
  • posługujących się językiem polskim w mowie i w piśmie;
  • które nie były skazane prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wszyscy kandydaci na rachmistrzów spisowych z naboru otwartego zobligowani są do wzięcia udziału w szkoleniu przeprowadzonym w trybie zdalnym.

Kandydaci na rachmistrzów spisowych po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu zostają wpisani na listę rachmistrzów spisowych, zgodnie z kolejnością liczby uzyskanych punktów podczas egzaminu.

Osoby zainteresowane mogą składać oferty w następujący sposób:

  • pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1, 86-010 Koronowo z dopiskiem „NSP 2021 – Nabór rachmistrzów”,
  • osobiście: Urząd Miejski w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1 (wejście główne do budynku Ratusza), pokój nr 3 lub 5, 
  • pocztą elektroniczną na skrzynkę e-mail GBS: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy załączyć skan wypełnionego i podpisanego formularza).
  • ePUAP - na skrzynkę ePUAP Urzędu Miejskiego w Koronowie (należy załączyć skan wypełnionego i podpisanego formularza).

Do złożenia oferty przez kandydata na rachmistrza spisowego można skorzystać z formularza „Formularz – oferta kandydata na rachmistrza spisowego do narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań w 2021 r. - druk do pobrania.

Więcej informacji na temat spisu można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego Biuletyn Informacji Publicznej zakładka GMINA KORONOWO > Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 http://bip.koronowo.pl/?cid=862 oraz w Gminnym Biurze Spisowym w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1, nr tel. 52 3826 422, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

pdfFormularz_do_pobrania.pdf62.56 KB

pdfInformacja_dot_przetwarzania_danych_osobowych.pdf363.83 KB

Plakat NABR NA RACHMISTRZA SPISOWEGO

 

Informacja: Gminne Biuro Spisowe w Koronowie