Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Do zobaczenia w Konstelacjach... to akcja, którą kończymy tegoroczną kampanię “Paszport od kuchni” i jednocześnie akcentujmy przypadający 27 września Światowy Dzień Turystyki.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia weekendu 1, 2 października na zwiedzaniu Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc. Jest jeszcze jeden ważny powód by spacerować, zwiedzać i odkrywać - złota polska jesień! Choć symbolicznie kończymy sezon turystyczny, wierzymy, że mieszkańcy województwa i turyści nadal znajdą preteksty do tego by wyruszyć na szlaki!

Zanim nadejdą długie zimowe wieczory łapmy promienie słońca i radujmy się wszystkimi kolorami jesieni. Zapraszamy jeszcze raz na Kujawy, w Bory Tucholskie, Dolinę Dolnej Wisły, na Pałuki i Pojezierze Brodnickie, do Bydgoszczy i Koronowa. Do zobaczenia w Konstelacjach!

Smaczny spacer po Koronowie

Kiedy: 1.10.2022, godz. 10.00

Gdzie: Zbiórka na Dworcu PKS w Koronowie ul. Paderewskiego

Info: Trasa: Starówka, Kościół św. Andrzeja, Synagoga, Bazylika Mniejsza pw. WNMP, Góra św. Jana, grodzisko na Wzgórzu Łokietka, Diabelski Młyn, przewidywany koniec spaceru godz. 13.00.

Osoba oprowadzająca: Pan Włodzimierz Domek.

Organizator: Gmina Koronowo

Szczegółowe informacje dotyczące akcji https://kujawsko-pomorskie.travel/pl/aktualnosci/do-zobaczenia-w-konstelacjach

 

 

Pin It