Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

folia

Uwaga Rolnicy!

Burmistrz Koronowa informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z powyższym Gmina Koronowo jest w trakcie analizy możliwości organizacyjno-finansowych dotyczących przystąpienia do wspomnianego programu.

W celu zbadania ilości zalegających folii rolniczych i innych odpadów z tworzyw sztucznych (siatka, sznurek do owijania balotów oraz opakowania po nawozach w tym także typu „big bag”) powstających w wyniku działalności rolniczej w gospodarstwach rolnych prosimy o wypełnienie i złożenie załączonej poniżej deklaracji dotyczącej ilości posiadanych odpadów celem ich inwentaryzacji.

Wypełnioną i podpisaną deklarację należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Koronowie przy Pl. Zwycięstwa 1 w Biurze Podawczym na pok. nr 1 (parter) lub za pośrednictwem operatora pocztowego w nieprzekraczalnym terminie do 30.07.2021 r.

Określenie ilości i rodzaju odpadów jest konieczne, aby Gmina Koronowo mogła złożyć wniosek o dofinansowanie do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wnioski rolników złożone po terminie nie zostaną uwzględnione w ewentualnym wniosku Gminy. Realizacja programu na terenie Gminy Koronowo uzależniona będzie od uzyskania dotacji.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Koronowie (pokój nr 5), pod nr telefonu: (52) 382 64 21 lub drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 pdfWniosek dla rolników.pdf477.23 KB

 

Informacja: Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią

Pin It