Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

woda

Ruszyła nowa edycja programu MOJA WODA Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Właściciele domów mają możliwość otrzymania dofinansowania do 80 % kosztów poniesionych przez inwestora, ale nie więcej niż 6000,00 zł na jedno przedsięwzięcie w tzw. małą retencje na swoich nieruchomościach tj. głownie zbiorniki na wodę deszczową, ale także inne instalacje do gromadzenia deszczówki, czy wody roztopowej.

Od 3 sierpnia 2023 r. istnieje możliwość złożenia wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu wraz z dokumentami potwierdzającymi poniesione koszty oraz dokumentami potwierdzającymi wykonanie instalacji tj. protokół wykonania lub oświadczenie o samodzielnej realizacji.

Okres kwalifikowalności kosztów obowiązuje od 01.01.2023 r. do 30.06.2024 r., lecz inwestycja nie może być zakończona przed wpłynięciem podpisanego wniosku o dofinansowanie z Funduszu.

Dotacje mają być dostępne dla inwestycji, które zostaną zakończone najpóźniej do 30 czerwca 2024 r.

Szczegółowe informacje w sprawie Programu: Anna Pawlikowska – Tyburksa, Weronika Mazurkiewicz

tel. 56 62 – 12 – 336, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pin It