Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

rolnik

Burmistrz Koronowa informuje o ogłoszonym przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu szkoleniu online pn.:" BDO bez tajemnic - rady i wskazówki dla rolnika”, które odbędzie się dnia 23 lutego 2024 r. o godz. 10:00.

Wytwórcy odpadów będący rolnikami gospodarujący na powierzchni użytków rolnych powyżej 75 ha, mają obowiązek zarejestrować się w Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO), a także na bieżąco prowadzić ilościową i jakościową ewidencję odpadów zgodnie z katalogiem odpadów.

Uczestnicy szkolenia uzyskają wiedzę dotyczącą obowiązków rolnika w świetle ustawy o odpadach i sposobu poruszania się po rejestrze BDO.

Szkolenie jest bezpłatne.

Osoba do kontaktu: Natalia Czyżewska-Suchoń, tel. 723-692-570, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja na szkolenie:

https://kpodr.clickmeeting.com/bdo-bez-tajemnic-rady-i-wskazowki-dla-rolnika/register

Więcej informacji: www.kpodr.pl

 

Informacja: Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzenia Energią

Pin It