Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

Odwołany Koronowo MTB Maraton - edycja 2020

10.10.2020 - w tym dniu miał odbyć się 5, jubileuszowy Koronowo MTB Maraton. 

Zwlekaliśmy z ostateczną informacją, mając nadzieję na powrót do normalności. Niestety wciąż trwająca pandemia, zagrożenie koronawirusem i wszelkie ograniczenia spowodowały że została podjęta decyzja o odwołaniu tegorocznej edycji maratonu rowerowego!

Plany były ambitne... 4 edycje pokazały Nam na co mamy zwracać szczególną uwagę, co usprawniać i ulepszać. Ranga wydarzenia stale wzrastała o czym świadczy ilość uczestników z różnych stron Polski. Dlatego organizatorzy nie chcą wprowadzać ograniczeń chociażby w ilości uczestników. Bezpieczeństwo uczestników jest bardzo ważne, lecz niestety odpowiednie służby na trasie tym razem nie wystarczą. 

Liczymy na zrozumienie a współorganizatorów, partnerów, sponsorów, patronów, wolontariuszy i przede wszystkich zawodników prosimy o to abyście byli z Nami na starcie i mecie podczas 5 edycji, która mamy nadzieję będzie mogła odbyć się w 2021 roku.