Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Informujemy, że na podstawie Uchwały Nr LXXIII/614/23 Rady Miejskiej w Koronowie z dnia 22 lutego 2023 r. w sprawie zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu (DZ. URZ. WOJ. KUJ-POM. 2023.1481) trwa nabór wniosków!

Wnioski należy składać w Urzędzie Miejskim w Koronowie w terminie do 31 maja danego roku kalendarzowego za osiągnięcia sportowe dotyczące roku poprzedniego.

Wnioski prosimy składać w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1, 86-010 Koronowo (decyduje data wpływu).

Uchwała z Regulaminem określającym zasady i tryb przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu znajduje się pod linkiem http://edzienniki.bydgoszcz.uw.gov.pl/legalact/2023/1481/

Przykładowy wzór wniosku

Wniosek.docx25.01 KB

Informacji w sprawie udziela: Wydział Obsługi Przedsiębiorczości i Promocji Urzędu Miejskiego w Koronowie, tel. 52 3826 481, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pin It