Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Serdecznie zapraszamy na II Zimowy Turystyczny Samochodowy Rajd Ekologiczny nad Zalewem Koronowskim pn. „My się Zimy nie Boimy” stanowiący I rundę Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu PZM 2023 r., organizowany przez Ludowy Klub Turystyczny WYCZÓŁ Gościeradz.


Dla kogo dedykowana jest impreza?

Dla wszystkich, którzy posiadają sprawne samochody osobowe (aktualny przegląd, OC) i chcą ciekawie spędzić jedną z pierwszych sobót nowego roku 2023 oraz poznać uroki terenów położonych nad Zalewem Koronowskim.

Na 31 kilometrowej trasie imprezy będą do wykonania zestawy zadań: z bezpieczeństwa w ruchu drogowym, turystyki oraz test sprawności jazdy samochodem.

Załoga to kierowca plus pilot.

Z pewnością ktoś wróci z dodatkowym pucharem, bo podczas imprezy odbędzie się dodatkowa próba jazdy autem (nie wliczana do klasyfikacji imprezy) o Puchar Prezesa Honorowego Automobilklub Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy.

Skąd startuje rajd?

Ortanizatorzy oczekują uczestników od godz. 09.30 w dniu imprezy tj. 21.01.2023 (sobota)  przy ul.Fordońsiej 116 (Kartodrom Bydgoski PZM,wjazd ulicą Oksywską).

Zgłoszenia należy przesłać do 17 stycznia.

Szczegóły, formularz zgłoszenia oraz regulamin:

doc2023_Regulamin_II_runda_TSMO_2023.doc830.5 K

Informacja: Michał Chorzępa, Komandor Rajdu, LKT "Wyczół" Gościedz

Pin It