Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

Zachęcamy do udziału w XIV Regatach Żeglarskich im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego o Puchar Burmistrza Koronowa, które odbędą się 13 lipca 2024 r. na wodach Zalewu Koronowskiego.

Całość przeprowadzona zostanie na terenie Przystani Klubu Żeglarskiego "WIND" w Romanowie. Otwarcie regat zaplanowano na godz. 10, start pierwszego wyścigu na godz. 11. Program imprezy, oprócz regat na wodzie, przewiduje: występy artystyczne w tym prezentację Szkoły Podstawowej w Wierzchucinie Królewskim i koncert zespołu "Aura Mesy", podsumowanie regat, wręczenie nagród, animacje, konkursy oraz biesiadę żeglarską.

Organizatorzy: Burmistrz Koronowa, Urząd Miejski w Koronowie, Klub Żeglarski „WIND".

Patronat nad wydarzeniem objęli: Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski, Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

Partnerzy/Sponsorzy: Gmina Koronowo, Powiat Bydgoski, Gminna Spółdzielnia w Koronowie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. Jawna, Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego w Wierzchucinie Królewskim.

 

Materiały do pobrania:

pdfPLAKAT.pdf4.26 MB

pdfZAWIADOMIENIE.pdf5.92 MB

pdfZGlOSZENIE do Regat.pdf4.28 MB

 

 

Pin It