Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Zapraszamy na Jarmark Cysterski i Inscenizcaję Bitwy z Krzyżakami pod Koronowem. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30-31 lipca 2022 r. przy ul. Klasztornej, w malownczej scenerii Parku Grabina i pocysterskiej bazyliki.

Szczegółowe informacje na plakatach!

Organizatorem wydarzenia jest Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie.

Wykonawcą części historycznej - Semper Fidelis Michał Pawlak.

Partnerzy: Krajowa Grupa Spożywcza Spółka Akcyjna, "EMSTAR" Sp z o.o, Gminna Spółdzielnia Koronowo, Zakład Karny w Koronowie.

Informacje dla wystawców tutaj (obowiązuje karta zgłoszenia!) oraz poniżej.

plakat A4 druk

harmonogram A4 druk

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wystawców z asortymentem związanym z historycznym charakterem wydarzenia - ekspozycja stoiska jest bezpłatna.

Zgłoszenia można dokonać tylko i wyłącznie poprzez wypełnienie Karty Zgłoszenia oraz zapoznanie się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie do Urzędu Miejskiego w Koronowie, ul. Pomianowskiego 1, pokój nr 18.

Zgłoszenia przyjmowane będą maksymalnie do dnia 25.07.2022.

Wystawcy będą informowani na bieżąco o możliwości wystawienia stoiska (weryfikowany będzie asortyment, charakter stoiska w kontekście wydarzenia oraz wielkość stoiska itp.).

Ostateczna decyzja dotycząca wystawienia zgłoszonego stoiska należy do organizatora, którym jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie z siedzibą przy ul. Szosa Kotomierska 3, 86-010 Koronowo.

Szczegółowych informacji w zakresie zgłoszeń stoisk udziela: Wydział Obsługi Przedsiębiorczości i Promocji Urzędu Miejskiego w Koronowie, tel. 52 3826 404, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARTA ZGŁOSZENIA

INFORMACJE O WYDARZENIU NA STRONIE ORGANIZATORA http://www.mgok.koronowo.pl/

WYDARZENIE NA FACEBOOK https://www.facebook.com/events/354651760186122/?ref=newsfeed

 

Pin It