Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

W dniach 19 - 20 marca 2024 r. odbyła się konferencja naukowa „Koronowo – wizja rewitalizacji terenów nadrzecznych” organizowana przez Burmistrza Koronowa – Pana Patryka Mikołajewskiego. Partnerami wydarzenia były Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o., Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

W dniach 19-20 marca br. w Pieczyskach odbędzie się konferencja naukowa „Koronowo - wizja rewitalizacji terenów nadrzecznych”, której Politechnika Bydgopska jest jednym z partnerów.

Agenda konferencji do pobrania pdftutaj895.55 KB

Z ogromną radością obserwujemy zainteresowanie tematem zaplanowanej konferencji pn. „Koronowo - wizja rewitalizacji terenów nadrzecznych”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 1 lutego 2024 r. Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski zawarł porozumienie intencyjne z Prezesem Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Stanisławem Drzewieckim, Prorektorem ds. rozwoju Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich dr. hab. prof. Szymonem Różańskim, prof. PBŚ, Prorektorem ds. Rozwoju i Współpracy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy dr. hab. inż. Markiem Macko, prof. uczelni w sprawie współpracy przy organizacji konferencji pn. „Koronowo-wizja rewitalizacji terenów nadrzecznych”.