Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

tablica informacyjna o projekcie

Gmina Koronowo w miesiącu czerwcu zakończyła roboty budowlane związane z budową nowego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Morzewcu.

Obiekt powstał w ramach przedsięwzięcia pn. „Budowa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych dla Gminy Koronowo", na które samorząd pozyskał dofinansowanie z UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.2. Gospodarka odpadami komunalnymi. Wykonawcą inwestycji było Konsorcjum INSTALCO, Lider-INSTALCO Tomasz Kątny, partner Kocent Remigiusz BUDEON mgr. inż. Remigiusz Kocent. Całkowity koszt inwestycji wyniósł: 844 517,34 zł, w tym dofinansowanie z UE: 580 995,31 zł.

www.mapadotacji.gov.pl

Beneficjent informuje o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych poprzez formularz zgłoszeń elektronicznych na stronie internetowej: https://www.pois.gov.pl/strony/zglaszanie-nieprawidlowosci/ lub specjalny e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja.: Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska Gospodarki Gruntami i Gospodarki Komunalnej w Koronowie

Pin It