Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Huta, Wilcze, Więzowno zrealizowane, teraz przyszedł czas na Gościeradz… a to nie koniec inwestowania w świetlice!

Miło nam jest poinformować, że podpisano umowę na realizację inwestycji pn. „Przebudowa i adaptacja ze zmianą sposobu użytkowania budynku remizy strażackiej na świetlicę wiejską w Gościeradzu”.

1 kolaz goscieradz umowa

 

Na zadanie, którego koszt to 859 tysięcy złotych, pozyskano 500 tysięcy złotych dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego PROW na lata 2014-2020.

W ramach inwestycji obecny budynek zostanie całkowicie/gruntownie przebudowany, poddany termomodernizacji a teren wokół zostanie zagospodarowany. Prace rozbiórkowe, wykonanie tynków, okładzin, posadzek, sufitów, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana pokrycia dachu, kompleksowe wykonanie elewacji, zagospodarowanie terenu wraz z dostawą wyposażenia świetlicy, wykonanie instalacji sanitarnych, elektrycznej, wentylacyjnej, fotowoltaicznej – taki jest zakres inwestycji.

Planowane zakończenie to kwiecień 2023 r.

Powstanie kolejny obiekt służący integracji mieszkańców!

 

znaczki

 

Pin It