Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

punkt szczepien

Informujemy, że od 05 maja br. w Hali Sportowo – Widowiskowej MGOSiR w Koronowie przy ul. Wąskotorowej 4 uruchomiony zostanie Punkt Szczepień Powszechnych zorganizowany przez Urząd Miejski w Koronowie we współpracy z Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Koronowie oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Koronowie.

Punkt Szczepień Powszechnych w Koronowie czynny będzie codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00. Planujemy szczepienie do 200 osób dziennie, w zależności od dostępności szczepionek.
Na szczepienie zarejestrować się można przez jedną z niżej wymienionych ścieżek:
- dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię: 989
- poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie pacjent.gov.pl
- wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie
- kontaktując się bezpośrednio z punktem szczepień pod nr tel. 695-029-502.


Przed przybyciem do punktu szczepień prosimy o wcześniejsze wypełnienie kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem (formularz dostępny TUTAJ) i zgłoszenie się z nim nie wcześniej niż 10 minut przed wyznaczoną godziną szczepienia.

 pdfkwestionariusz_wstepnego_wywiadu_przesiewowego_dla_osoby_dorosej.pdf201.36 KB

pdfKwestionariusz_wstpnego_wywiadu_przesiewowego_przed_szczepieniem_osoby_niepenoletniej_przeciw_COVID-19_wersja_PDF-1-1.pdf588.15 KB

Pin It