Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

logo zus

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że na wizytę w placówce można umówić się przez Platformę Usług Elektronicznych  ZUS lub telefon.

Na wizytę w ZUS można umówić się przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS lub telefon.Wystarczy zalogować się do PUE ZUS na stronie www.zus.pl oraz wybrać placówkę, w której ma się odbyć wizyta oraz jej termin. Klienci, którzy nie mają jeszcze założonego profilu na PUE ZUS, mogą taką wizytę umówić telefonicznie. Wybierając konkretną datę i godzinę spotkania z ekspertem, unikniemy czekania na obsługę– informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Aby zarezerwować wizytę w placówce ZUSw Bydgoszczy, Inowrocławiu, Nakle, Świeciu, Tucholi, Żninie oraz Sępólnie Krajeńskim, wystarczy zadzwonićpod nr telefonu 52 34 18 126.Rezerwacja wizyt w placówkach ZUS w Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Lipnie, Aleksandrowie Kujawskim, Brodnicy, Rypinie oraz Golubiu-Dobrzyniu odbywa się pod nr telefonu 54 230 73 76.

Podczas rezerwacji wizyty trzeba podać swoje dane – imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu komórkowego. Dodatkowo należy wskazać placówkę, w której ma się odbyć wizyta, sprawę, jaką chce się omówić z ekspertem ZUS oraz podać dzień i godzinę wizyty. Na podany przez klienta numer telefonu zostanie wysłana wiadomość SMS
z terminem oraz numerem rezerwacji wizyty. Zawiera on 10 cyfr, które należy wpisać na ekranie urządzenia do wydawania numerków w placówce ZUS.

Z naszym ekspertem można także porozmawiać on-line bez wychodzenia z domu. Wystarczy umówić się na e-wizytę. Więcej informacji na temat umawiania e-wizyt w ZUS można znaleźć pod adresem https://www.zus.pl/e-wizyta.

 

 

Informacja: Krystyna Michałek regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

Pin It