Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

zboze

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje trzecią edycję wojewódzkiego konkursu pod nazwą „Pomysłowy witacz dożynkowy 2021” na najciekawszy witacz dożynkowy w województwie kujawsko-pomorskim w 2021 roku.

Konkurs skierowany jest do wszystkich sołectw z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, a jego ideą jest zachowanie tradycji budowania na wsiach słomianych scenografii przy drogach publicznych i na skwerach w okresie dożynek oraz aktywizacja mieszkańców do wspólnego działania i kreowania wizerunku swojej miejscowości.

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać gminy województwa kujawsko-pomorskiego. Gmina może zgłosić tylko jeden witacz wyłoniony spośród zgłoszonych do konkursu. Po wyłonieniu laureatów konkursu gminy na terenie których znajdują się zwycięskie sołectwa otrzymają z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego nagrodę finansową.

Sołectwa mogą zgłaszać swoje kandydatury do Wydziału Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią, pok. nr 5, tel. 52 3826 421.

Konkurs trwa do 30 września 2021 r. Zachęcamy do udziału w Konkursie.

Szczegółowych informacji na temat organizacji konkursu udziela:

Departament Rolnictwa i Geodezji

ul. Targowa 13/15

87-100 Toruń 
Krystyna Brykała, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 56 62 15 934

 

pdfRegulamin Konkursu.pdf52.74 KB

 

Informacja: Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią

Pin It