Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, wzorem lat ubiegłych, organizuje XXIII edycję konkursu na „Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim” Zachęcamy mieszkańców gminy Koronowo do wzięcia udziału w konkursie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Ogrod 2022

 

Udział w konkursie (etap gminny) należy zgłosić najpóźniej do dnia 6 czerwca 2022 r. osobiście w Wydziale Obsługi Przedsiębiorczości i Promocji Urzędu Miejskiego w Koronowie (ul. Pomianowskiego 1, pokój nr 18 lub w Punkcie Informacji Turystycznej, ul. Sienkiewicza 4) lub też telefonicznie - tel. 52 3826 404, 721 060 283 czy e-mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko właściciela ogrodu, dokładny adres ogrodu (miejscowość, ulica, numer), numer telefonu do właściciela.

Celem konkursu jest w szczególności zachęcanie do dbania o estetykę ogrodów przydomowych. Konkurs propaguje tradycyjne wiejskie ogrody, ponieważ są częścią naszej kultury i tradycji, kształtują krajobraz i są obrazem naszej tożsamości.

Konkurs przebiega w dwóch etapach. Etap pierwszy – prowadzony jest na szczeblu gminnym. Ocena zgłoszonych ogrodów przeprowadzana jest w miesiącach maj, czerwiec. Drugi etap konkursu przebiega na szczeblu powiatowym. Do tego etapu zostają zakwalifikowane ogrody, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych gminach – a więc laureaci pierwszego etapu. W roku bieżącym ocena ogrodów zakwalifikowanych do etapu powiatowego zostanie przeprowadzona na przełomie lipca i sierpnia.

Regulamin konkursu dostepny jest pod linkiem http://powiat.bydgoski.pl/artykul/105/6688/xxi-edycja-konkursu-na-najpiekniejszy-ogrod-w-powiecie-bydgoskim

Zachęcamy do udziału!

Pin It