Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym z okazji 90 rocznicy złamania szyfru Enigmy „MARIAN REJEWSKI – bydgoszczanin, matematyk, kryptolog”.

Konkurs skierowany jest do placówek oświatowych i placówek kultury prowadzonych przez powiaty i gminy tworzące Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz.

Organizatorzy oczekują:

- prac plastycznych w formacie A3 wykonanych w dowolnej płaskiej rysunkowej bądź malarskiej technice plastycznej (np. pastele, kredki, tempera, akryl, dozwolona jest także technika mieszana)

- prac wykonanych w technice cyfrowej - grafika 2d, grafika 3d zgodnych z tematem konkursu: „MARIAN REJEWSKI – bydgoszczanin, matematyk, kryptolog”

Organizatorzy, na podstawie ocen Komisji Konkursowej, wyłonią zwycięzców i przyznają nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych, osobno spośród prac, które wpłyną z Miasta Bydgoszczy oraz prac z pozostałych Gmin Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.

a) dla uczniów klas 1 – 3

b) dla uczniów klas 4 – 6

c) dla uczniów klas 7 – 8

Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną (decyduje data wpłynięcia do MDK5) na adres: MDK nr 5 w Bydgoszczy, ul. Krysiewiczowej 8, 85-796 Bydgoszcz. Prace wykonane w technice cyfrowej należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin dostarczenia prac - 9 grudnia br.

pdfRegulamin_Metropolitalny_Konkurs_Plastyczny_Marian_Rejewski.pdf756.62 KB

Pin It