Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

W związku z panującą sytuacją epidemiczną przypominamy, że obsługa klientów urzędu jest realizowana od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach pracy Urzędu.

Mając na względzie bezpieczeństwo sanitarno – epidemiologiczne zaleca się:

  1. wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty w Urzędzie Miejskim w Koronowie z właściwym merytorycznie pracownikiem urzędu (szczegółowy wykaz telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych urzędu znajduje się pod adresem: http://www.bip.koronowo.pl/?cid=15).
  2. osobiste składanie dokumentów (za potwierdzeniem) w Biurze Podawczym - Kancelarii Urzędu Miejskiego w Koronowie lub poprzez ustawione przy wejściu do urzędu „skrzynki podawcze” (bez potwierdzenia złożenia dokumentu).  
  3. wykorzystywanie środków komunikacji elektronicznej:

- ePUAP: www.epuap.gov.pl, adres skrytki: /byvdw63672/skrytka 

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

  1. dokonywanie wszelkich płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Ponadto  w placówce Banku Spółdzielczego w Koronowie bez dodatkowych opłat można dokonywać wpłat od osób fizycznych i prawnych na rachunek bankowy Gminy Koronowo 58 8144 0005 2001 0000 0521 0001. Najbliższa placówka banku znajduje się w Koronowie przy Placu Zwycięstwa 12.
Pin It