Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

dotacje na miejsca pracy

Kujawsko - Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bydgoszczy ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie tworzenia nowych miejsc pracy w organizacjach pozarządowych działających na terenie powiatów nakielskiego, tucholskiego, bydgoskiego, sępoleńskiego i Miasta Bydgoszcz – nawet 24.000,00 zł na 1 miejsce pracy oraz wsparcie pomostowe przez 6 m-cy na stanowisko pracy.

Czekamy na osoby fizyczne lub prawne/grupy inicjatywne/organizacje pozarządowe, które chcą utworzyć przedsiębiorstwo społeczne.

Nabór wniosków do ścieżki PS trwa od 12 kwietnia do 26 kwietnia 2021 r.

Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie: https://kpowes.org.pl/nabor-do-sciezki-ps-32018/
Jesteśmy też do dyspozycji pod numerem telefonu +48 739 202 422, drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze KPOWES w Bydgoszczy przy ulicy Sułkowskiego 17, po wcześniejszym umówieniu się.

 

 Informacja: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Pin It