Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

W czwartek, 8 luteg br. w Szkole Podstawowej w Sicienku odbyła się gala wręczenia nagród uczestnikom oraz laureatom II Edycji Konkursu Filmowego „Bezpieczni w Ruchu Drogowym”.

Komisariat Policji w Koronowie po raz drugi zorganizował konkurs promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym poprzez nagranie przez starszych uczniów szkół podstawowych krótkich filmików. W konkursie wzięło udział 14 szkół z terenu trzech gmin Koronowa, Sicienka oraz Dobrcza.

Dzieci z klas 7-8 miały przygotować trwające maksymalnie pięciominutowe spoty promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym widziane ich oczami. W sumie koronowscy policjanci otrzymali 21 filmów przygotowanych przez 90 dzieci, które wzięły w nim udział.

Uczniowie we wszystkich szkołach, które przystąpiły do konkursu, wykazali się wiedzą oraz profesjonalnym montażem spotów o tematyce bezpieczeństwa na drodze.

Podczas uroczystości wyróżniono 6 filmów. Ich autorzy, w sposób szczególny, wyróżnili się na tle innych nie tylko tematyką, ale również pomysłami oraz innowacyjnością.

Laureatami konkursu „Bezpieczni w Ruchu drogowym” zostali:

I miejsce - Zespół Dziewcząt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Samsiecznie,

II miejsce - Zespół Chłopców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Samsiecznie,

III miejsce - Szkoła Podstawowa w Wierzchucinie Królewskim.

 

FILM - SP Wierzchucin Królewski

Nagrody w Konkursie zostały ufundowane przez władze samorządowe oraz firmy i instytucje, które swoim działaniem chętnie włączają się w przedsięwzięcia na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Laureatom gratulujemy!

Szczegółowa informacja oraz filmy dostępne pod linkiem https://bydgoszcz.policja.gov.pl/kb1/informacje/wiadomosci/145030,Bezpieczni-w-Ruchu-Drogowym-final-II-edycji-Konkursu-Filmowego-zorganizowanego-p.html

137 367481

137 367486

137 367487

Pin It