Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

zboza

Zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 11 września 2021 r. w Koronowie (plac przy Stadionie Miejskim ul. Klasztorna).

Msza święta rozpocznie uroczystość o godzinie 14.00 w Bazylice pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie, następnie o godz.15.00 odbędzie się przemarsz korowodu dożynkowego na plac dożynkowy (ul. Klasztorna.) Od godziny 15.30 zaplanowano ceremoniał dożynkowy, od godz. 16.00 Narodowe Czytanie z Miejską Biblioteką Publiczną w Koronowie, następnie występy arystyczne działające przy M-GOK w Koronowie: Kapela Koronowiacy, Wesołe Gospodynie, Ananasy od Nowa, Replika Nova, Beatband oraz koncert zespołu COVER. O godz. 21.00 zapraszamy na zabawę taneczną.

Ponadto: Mobilny Punkt Spisowy, stoisko Zus, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, atrakcie dla dzieci i inne niespodzianki.

Organizatorzy/współorganizatorzy/partnerzy: Burmistrz Koronowa, Urząd Miejski w Koronowie, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie. 

plakat dozynki

Pin It