Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

zboza

Zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 11 września 2021 r. w Koronowie (plac przy Stadionie Miejskim ul. Klasztorna).

Msza święta rozpocznie uroczystość o godzinie 14.00 w Bazylice pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie, następnie o godz.15.00 odbędzie się przemarsz korowodu dożynkowego na plac dożynkowy (ul. Klasztorna.) Od godziny 15.30 zaplanowano ceremoniał dożynkowy, od godz. 16.00 Narodowe Czytanie z Miejską Biblioteką Publiczną w Koronowie, następnie występy arystyczne działające przy M-GOK w Koronowie: Kapela Koronowiacy, Wesołe Gospodynie, Ananasy od Nowa, Replika Nova, Beatband oraz koncert zespołu COVER. O godz. 21.00 zapraszamy na zabawę taneczną.

Ponadto: Mobilny Punkt Spisowy, stoisko Zus, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, atrakcie dla dzieci i inne niespodzianki.

Organizatorzy/współorganizatorzy/partnerzy: Burmistrz Koronowa, Urząd Miejski w Koronowie, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Koronowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie. 

plakat dozynki

Pin It