Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

proszki holi

Zagospodarowana na nowo plaża w Pieczyskach przeżywała w minioną sobotę prawdziwe oblężenie. Oficjalne otwarcie odbyło się 17.07.2021 r. o godz. 11.30, symboliczną wstęgę przecinali: nadkom. Jarosław Zdunek zastępca komendanta Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, przewodnicząca Rady Miejskiej Koronowa Katarzyna Szulta- Romaniuk, Małgorzata Kosmecka reprezentująca wykonawcę prac i Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

Otwarciu kąpieliska towarzyszył piknik rodzinny „Bezpieczne wakacje”. Na czas trwania imprezy zamknięto dla kierowców parking przy ośrodku wczasowym „Rewita” w Pieczyskach. Właśnie tam stanęły nasze stoiska, a także służb mundurowych: Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Bydgoszczy czy WOPR-u. Policjanci rozdawali dzieciom kolorowanki i samochodziki do składania. Tłumaczyli jak pobiera się odciski palców. Były też pokazy z udziałem przewodników psów policyjnych. Przy stoisku służby więziennej obejrzeć można było kajdanki, a nawet założyć je na ręce i nogi rodziców. Ratownicy WOPR prezentowali swój sprzęt. Odbył się przepiękny pokaz jednostek służb ratunkowych na Zalewie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce i inne atrakcje dla najmłodszych tj. malowanie twarzy, bańki mydlane, balony, wata cukrowa, która była rozdawna dzieciom. Wszystkie atrakcie były darmowe. Nikogo nie trzeba było także zachęcać do wspólnej fotografii z Polfinkiem, maskotką policji i Bankusiem, maskotką Banku Spółdzielczego w Koronowie. Nie zabrakło kolorów Holi, podobnie jak sportowych atrakcji – siatkówki plażowej z udziałem gwiazd sportu i pierwszych mistrzostw na ergometrze wioślarskim.

 

Dziekujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Pikniku Rodzinnego "Bezpieczne Wakacje" !

przeciecie wstegi

policja z psem

animatrorzy

stoiska

sluzby ratunkowe na zalewie

pokaz na zalewie

zawody

gra w siatke

Pin It