Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

policja

NOWY RADIOWÓZ DLA POLICJANTÓW Z KORONOWA WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ GMINY KORONOWO, DOBRCZ I SICIENKO

Koronowscy dzielnicowi otrzymali kluczyki i dokumenty do nowego radiowozu współfinansowanego przez gminy Koronowo, Dobrcz i Sicienko. Kia Ceed będzie służyła policjantom z gminy Koronowo w trakcie służb i umożliwiał szybkie i łatwe dotarcie do mieszkańców.

Dnia 09.12.2020 policjanci z koronowskiego komisariatu wzbogacili się o nowe auto służbowe. Na wyposażenie jednostki wszedł oznakowany radiowóz marki Kia Ceed.

Pojazd został zakupiony ze środków policyjnych przy współfinansowaniu gminy Koronowo, Dobrcz, Sicienko, które pokryły połowę kosztów.

Nowy radiowóz będzie służył policjantom dzielnicowym do pełnienia służb na terenie całej gminy. Będzie umożliwiał szybkie i sprawne dotarcie do mieszkańców w sprawach przez nich zgłaszanych, co bezpośrednio przełoży się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gmin.

Auto posiada dobre parametry techniczne, jest ekonomiczne, co ma bezpośrednie przełożenie na koszty związane z eksploatacją.

auto policji

Informacja: Komisariat Policji Koronowo

Pin It