Otwórz menu mobilne

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

A- A A+

Burmistrz Koronowa informuje o ogłoszonym przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych komunikacie dotyczącym organizacji po raz dwudziesty trzeci Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW.

O wydarzeniu

Tegoroczna wystawa odbędzie się w dniach 22-24 września, na terenie byłego lotniska w Bednarach k/Poznania w gminie Pobiedziska, w województwie wielkopolskim. Wystawa będzie czynna w godzinach 9-17.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. Postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

AGRO SHOW to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 3 dni wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Dlaczego warto?

Wystawa na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych. Każdego roku na wystawie prezentuje się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Każdy kto liczy się w branży i chce spotkać się ze swoimi klientami obecny jest na AGRO SHOW. Wystawcami są krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. AGRO SHOW to miejsce spotkań, wymiany poglądów, pomysłów i doświadczeń ludzi związanych z rolnictwem. Każdy kto na co dzień pracuje w branży rolniczej nie może przegapić tego wydarzenia. Wystawę każdego roku odwiedza dziesiątki tysięcy rolników.

Wstęp na wystawę jest płatny. Zachęcamy do zakupu biletu przez internet. Bilety dostępne są na platformie ebilet.pl. Dla osób w wieku do 15 lat jest bezpłatny.

Istnieje możliwość dofinansowania do przyjazdu zorganizowanej grupy minimum 20 osób. Szczegóły na stronie www.agroshow.pl w Regulaminie dofinansowania.

Pin It