RODO logotyp epuap logotyp bip       flaga pol flaga niem flaga ang flaga wloska
banertop_1b.png
banertop_2a.png
banertop_3b.png
banertop_4c.png

banertop ramka

home ico

siatka1Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie w eliminacjach na szczeblu gminnym w piłce siatkowej zajęły I miejsce i tym samym reprezentowały naszą gminę w rozgrywkach powiatowych. Organizatorem rozgrywek był UKS „Jedynka" przy szkole podstawowej nr 1 w Koronowie.

 

7 lutego w Solcu Kujawskim odbyły się Mistrzostwa powiatu bydgoskiego szkół podstawowych. W zawodach udział brało 7 reprezentacji z naszego powiatu: Solec Kujawski, Białe Błota, Ostromecko, Borówno, Osielsko, Brzoza i Koronowo.

 

Nasze zawodniczki wygrały gładko wszystkie mecze grupowe oraz mecz półfinałowy. Niestety w finałowym spotkaniu zabrakło trochę szczęścia i nasze dziewczęta przegrały mecz z drużyną z Osielska, z którą wcześniej w meczu grupowym pojedynek wygrały. Była to jedyna porażka, po której koronowianki zajęły II miejsce - wicemistrzostwo powiatu w piłce siatkowej.

 

Dziewczęta w składzie: K. Pantkowska, Z. Zarębska, J. Zadrożna, M. Sudoł, J. Gburek, M. Łukasiewicz, P. Galant, W. Giersz, I. Strużewska reprezentowały Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka" przy szkole podstawowej nr 1 w Koronowie. Opiekunem i trenerem drużyny jest Dorota Czerwińska nauczyciel wychowania fizycznego.


Drużyna piłki siatkowej chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie w rozgrywkach gminnych w piłce siatkowej również zajęła I miejsce i reprezentowała szkołę oraz Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka" na zawodach powiatowych w Solcu kujawskim. Tam po zaciętej rywalizacji uplasowali się na V miejscu. Opiekunem i trenerem drużyny był Włodzimierz Czerwiński nauczyciel wychowania fizycznego.

 

siatka2

 

Informacja, zdjęcia: Włodzimierz Czerwiński (UKS "Jedynka")

Partnerzy

 • logo p1
 • logo p2
 • logo p3
 • logo p4
 • logo glowne poziom bialy 11
 • logo p6
 • logo p7
 • logo p8
 • logo p9
 • logo zgkim
 • pbw
 • logo p10
 dol herb

Urząd Miejski w Koronowie
Plac Zwycięstwa 1
86-010 Koronowo

 dol email  sekretariat@um.koronowo.pl
 dol telefon

Centrala: 52 382 64 00
Fax: 52 382 64 01 

Zobacz szczegółowe dane

© Gmina Koronowo

 Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies