logotyp epuap logotyp bip       flaga pol flaga niem flaga ang flaga wloska
banertop_1b.png
banertop_2b.png
banertop_3b.png
banertop_4b.png

banertop ramka

home ico

spartakusW ostatnią niedziele (03.12)zawodniczki KS Spartakus uczestniczyły w VI Turnieju Mikołajkowym Mini Siatkówki dziewcząt w Chełmnie w kategorii „dwójek". Klub Sportowy Spartakus Koronowo na turnieju reprezentowały 3 drużyny.
Do turnieju zgłosiły się 24 zespoły z całego województwa, które zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne.

Po zmaganiach eliminacyjnych do finału A awansowały dwie pierwsze drużyny z grupy, do finału B drużyny z 4 i 5 miejsca i do finału C dwa ostatnie zespoły. Po zaciętych meczach eliminacyjnych dwa nasze zespoły zdołały awansować do finału A, walcząc tym samym o miejsca 1-6 oraz jeden do finału B gdzie walka toczyła się o miejsca 7-13.
Ostatecznie po rozegraniu aż 10 spotkań (5 eliminacyjnych oraz 5 w finale) podopieczne Adriana Bylickiego uplasowały się na następujących miejscach :


II m-ce Amelia Czerwińska, Julia Stępień, Ola Jakielska
V m-ce Julia Lewandowska, Wiktoria Krolik, Asia Smolińska
XI m-ce Maja Grzelińska , Amelia Sikora, Gosia Promińska


Był to pierwszy z turniejów przygotowujący nasze zawodniczki do imprezy docelowej jaka jest ogólnopolski turniej KINDER+SPORT. Kolejne zmagania już za tydzień w naszej hali widowiskowo - sportowej MGOSiR Koronowo . Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym drużynom.

 

Informacja: KS Spartakus Koronowo

Partnerzy

 • logo p1
 • logo p2
 • logo p3
 • logo p4
 • logo glowne poziom bialy 11
 • logo p6
 • logo p7
 • logo p8
 • logo p9
 • logo zgkim
 • pbw
 • logo p10
 dol herb

Urząd Miejski w Koronowie
Plac Zwycięstwa 1
86-010 Koronowo

 dol email  sekretariat@um.koronowo.pl
 dol telefon

Centrala: 52 382 64 00
Fax: 52 382 64 01 

Zobacz szczegółowe dane

© Gmina Koronowo

 Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies