logotyp epuap logotyp bip       flaga pol flaga niem flaga ang flaga wloska
banertop_1b.png
banertop_2b.png
banertop_3c.png
banertop_4a.png

banertop ramka

home ico

DSC022869 kwietnia odbył się kolejny etap turnieju minisiatkówki Kinder+Sport dla dziewcząt, który organizowany był w Świeciu. W kategorii dwójek z poprzedniego etapu awansowało 41 drużyn w tym jedna z Koronowa w składzie: Amelia Czerwińska, Julia Lewandowska oraz Emilia Jastrzębska, natomiast w kategorii trójek awansowały 24 drużyny i również jedna nasza drużyna w składzie: Paulina Jędrzejczak, Zuzanna Choła, Natalia Kęskrawiec, Gloria Zaworska – Kulczyk.


Dwójki
W tej kategorii drużyny zostały podzielone na 6 grup (5 grup po 7 drużyn, ostatnia grupa 6 drużyn). Każdy rozgrywał jednego seta do 15 pkt. Za wygraną z przeciwnikiem przydzielano 2 pkt, przegraną 1 pkt, a walkower oznaczał 0 pkt. Koronowianki trafiły do grupy C. Niestety, pierwszy mecz w wykonaniu dziewczynek był bardzo nerwowy i popełniając wiele błędów, musiały pogodzić się z przegraną. Na szczęście porażka nie złamała naszych twardych Spartakusek, a nawet wzmocniła. W kolejnych starciach nerwy zostały już utrzymane na wodzy i jak widać na poniższych wynikach, 4 następne spotkania przebiegły bardzo pomyślnie. Niestety w ostatnim pojedynku Koronowianki musiały uznać wyższość przeciwnika, ale nie przeszkodziło to w utrzymaniu drugiego miejsca w grupie, co dało nam awans do finału! Trenerką drużyny jest Ola Kozłowska.

Koronowo – Aleksandria II 9:15
Koronowo – Stal Grudziądz I 15:12
Koronowo – Działyń I 15:9
Koronowo – Lęgbąd I 15:8
Koronowo – Koset I 15:7
Koronowo – Lniano 5:15

Trójki
Do półfinału wojewódzkiego w kategorii „trójek" trafiły 24 zespoły , które zostały podzielone na 4 grupy po 6 zespołów. Przeciwniczkami naszych dziewcząt w grupie były następujące ekipy : Budowlani Toruń, Joker Świecie, Sokół Mogilno, UKS Czwórka Włocławek oraz WTS Włocławek. Nasze zawodniczki nie pozostawiły żadnych złudzeń komu należy się finał wojewódzki, wygrywając bardzo przekonująco wszystkie swoje spotkania grupowe i awansując po raz kolejny do najlepszej ósemki w województwie. Trenerem zwycięskiego teamu jest Adrian Bylicki.
Informacja: KS Spartakus Koronowo

Partnerzy

 • logo p1
 • logo p2
 • logo p3
 • logo p4
 • logo glowne poziom bialy 11
 • logo p6
 • logo p7
 • logo p8
 • logo p9
 • logo zgkim
 • pbw
 • logo p10
 dol herb

Urząd Miejski w Koronowie
Plac Zwycięstwa 1
86-010 Koronowo

 dol email  sekretariat@um.koronowo.pl
 dol telefon

Centrala: 52 382 64 00
Fax: 52 382 64 01 

Zobacz szczegółowe dane

© Gmina Koronowo

 Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www.

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies